Banyo Dekorasyonu

Online ic mimar 2 min - Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu Dawn İç Mimarlık

Banyo dekorasyonunda, pratiklik, tarz, fonksiyonellik ve bütçe gibi faktörlere dikkat ederek sizler için estetik banyolar tasarlıyoruz!

Banyo, günün yorgunluğunu atmak ve ruhsal olarak dinlenmek için önemli bir mekan olmaktadır. Banyo dekorasyonu hizmetimizde, bu mekanı işlevsel ve estetik açıdan yaşam kalitenizi artıracak şekilde tekrardan dizayn eder ve uygulama işlemlerine geçeriz. Banyo dekorasyonu Hizmetimiz, banyo alanınızı estetik olarak güzelleştirmek ve daha fonksiyonel hale getirmek için yapılan tasarım, düzenleme ve tadilat işlemler bütünüdür.

after2 - Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu Hizmeti içeriğimiz.

Mutfak dekorasyonu Hizmetimiz, mutfak alanlarınızı estetik olarak iyileştirmek ve işlevselliklerini artırmak için yapılan tasarım, düzenleme  ve iç mimari işlemler bütününü içerir. Bu Hizmetimiz, renk seçiminden depolama çözümlerine kadar geniş bir alanda çalışmaları kapsar. Mutfak dekorasyonunun temel amacı, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve tarzlarına uygun bir mutfak ortamı oluşturmayı sağlamaktır.

Mutfağınızı Baştan Yaratalım!

Mutfak Dekorasyonu
Pratiklik ve Kullanılabilirlik

Mutfak, günlük yaşamda en sık kullanılan alanların başında gelmektedir. Bu nedenle, mutfak düzenlemelerinin pratik olması ve sizlerin fonksiyonel olacak olan ihtiyaçlarına cevap vermesi önemlidir. Ergonomik bir düzenleme ile Dawn İç Mimarlık Olarak, mutfakta işleri daha verimli hale getirmekte rol oynarız.

Renk Paleti

Mutfak renkleri, genel atmosferi belirlemede önemli bir rol oynamaktadır.Bu yüzden Dawn İç Mimarlık Olarak sizlerin tercihlerine göre Parlak ve canlı renk tonları ile mutfaklara enerji katarız, veya nötr tonlar ile mutfağınızın daha sakin ve huzurlu bir ortam olmasını sağlarız

 

Depolama Çözümleri

Mutfaklarda depolama alanı sıkıntısı sıkça yaşanan bir durum ola gelmektedir. Bizde Dawn İç Mİmarlık olarak tamamen kendi ustalarımız ve sizler için özel olarak dizayn ettiğimiz Dolaplar, raflar, çekmeceler ve askılar gibi depolama çözümleri ile, mutfak eşyalarını düzenli bir şekilde saklama ve erişebilirlik imkanı getiririz.

Aydınlatma

Doğru aydınlatma ile, mutfakta işlerin daha verimli bir şekilde yapılmasını sağlarız. Genellikle, doğal ışık alabilen pencerelerin yanı sıra, işlevsel ve dekoratif aydınlatma armatürleri kullanarak mutfağınızın şıklığının ön plana çıkmasını sağlarız. 

Bizimle Çalışmanın Avantajı Nedir ?

Nelerin Sözünü Veriyoruz ?

Tasarım

İç mimar ekibimizle size hayalinizin ötesinde bir mutfak sözü veriyoruz.

30 Günde Anahtar Teslim

Proje Tadilata Başladığı andan itibaren Profesyonel ekibimiz sayesinde iyi bir planlamayla 30 günde anahtar teslim ediyoruz.

Şeffaf Güvenirlik !

Projenizi Online Takip Edin! Anahtar Teslim Hizmetimizde Sizlere Özel Olarak Tanımlanmış Panelimiz İle Projenizin 3D Çıktıları, Canlı Görselleri, Hazırlık Aşama Adımları Ve Faturalarınızı Görüntüleyebilirsiniz. 

Fiyatlandırma

Ortaklık anlaşması içinde olduğumuz firmalar ve kendi bünyemizde ki ustalar sayesinde size en uygun fiyatlandırma hazırlıyoruz ve piyasadan %20’ye varan fiyat farkı sağlıyoruz.

Mutfak Dekorasyonu Hizmeti?

Peki Evime Uygun Olan Hangisidir ?

Mutfak Tadilatı modelleri, mutfak dolaplarının tasarımı, malzemesi, renkleri ve şekilleri gibi özellikleriyle farklılık gösteren tasarım seçenekleridir. İşte bazıları bu şekildedir.

info@dawnicmimarlik.com

mutfak tadilat 1000x1000 - Banyo Dekorasyonu

Akrilik Mutfak Dekorasyonu

Akrilik mutfaklar ile, parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan akrilik levhaların kullanıldığı modern mutfak tasarımı için en iyi seçimlerdendir. Bu levhalar ile Mutfak tezgahları, dolap kapakları ve panelleri gibi çeşitli yerlerde kullanılırız.

Lake Mutfak Dekorasyonu

Ahşap veya ahşap benzeri yüzeylerin özel boyalar veya verniklerle kaplanmasıyla yaptığımız bu çalışma teknikleri ile. Mutfak tasarımlarınızda estetik bir seçenek sunmuş oluruz ve aynı zamanda dayanıklılık ve kalite etkisi de yaratmış oluruz.

mutfak tadilat 9 - Banyo Dekorasyonu

Mutfak Dekorasyonunda Doğrusu Hangisi ?

Mutfak Dekorasyon Malzemeleri Nelerdir

IMG 1404 2 - Banyo Dekorasyonu
mutfak tadilati 6 - Banyo Dekorasyonu
mutfak tadilati 8 - Banyo Dekorasyonu

Highgloss Mutfaklar

Genellikle parlak veya ayna gibi yüzey kaplamalarıyla yapılan çalışmalarımızda ve bu parlaklık ile , mutfaklarınıza şık ve lüks bir görünüm katarız.

Membran Mutfaklar

mutfak tadilat 10 - Banyo Dekorasyonu
İletişim

Bizim İle İletişime Geçmek İçin isterseniz bize whatsap hattımızdan ulaşıp veya bizi dahili numara ile arayıp teklif alabilirsiniz, veya daha detaylı bir projeniz var ise bize aşağıdaki formu doldurup ulaşabilirsiniz.

İletişim
Teklif Al!
Whatsapp
İnstagram