About Us

Our work strives to enhance our sense of surroundings, identity and relationship to others and the physical spaces we inhabit, whether feral or human-made.

Selected Awards
 • 2004 — Aga Khan Award for Architecture
 • 2009 — Mies van der Rohe Award
 • 2013 — AIA/ALA Library Building Award
 • 2015 — Best Interior, Designers Saturday
 • 2016 — AIA New York Honor Award

İstanbul Mutfak Tadilatı

Yüksek Kalite, Uygun Fiyat
Bizler kendi atölyemiz ve kendi bünyemizdeki ustalarımız sayesinde piyasada ki en iyi tasarımı en uygun fiyata veriyoruz.
Ücretsiz Danışmanlık !
Evinize Renk Katalım
Mutfak Tadilatı yaparak evinizi renklendirelim.
Click Here
Güvenilir Ve Profesyonel Hizmet
Size Çıkarttığımız fiyat listesinde neye ne kadar para harcadığınızı görüntüleyebilecek. Müşteri panosundan faturalarınıza ve proje detaylarınıza erişebileceksiniz.
Click Here
Previous
Next
koksskap i glas - İstanbul Mutfak Tadilatı

İstanbul Mutfak Tadilatı

İstanbul Mutfak tadilatı için özel olarak tasarlanmış iç mimarlık hizmetleri sunan firmamız, modern ve şık mutfak tasarımlarıyla evlerinize değer katıyor. Tecrübeli ekibimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fonksiyonel ve estetik bir mutfak alanı oluşturuyor.

Peki Evime Uygun Olan Hangisidir ?

Mutfak modelleri, mutfak dolaplarının tasarımı, malzemesi, renkleri ve şekilleri gibi özellikleriyle farklılık gösteren tasarım seçenekleridir. İşte bazıları bu şekildedir.

High gloss mutfak modeli

High gloss mutfak modeli

Yüksek parlaklığa sahip ve modern bir görünüme sahip bir mutfak modelidir. PVC kaplama ya da akrilik malzemelerle üretilir.

Membran Mutfak Modelleri

Membran Mutfak Modelleri

Membran, yüksek basınç altında işlenmiş bir malzeme olduğundan, mutfak dolaplarına uygulandığında dayanıklı ve uzun ömürlü bir yüzey oluşturur.

Lake Mutfak Modelleri

Lake Mutfak Modellleri

Lake mutfaklar, modern bir görünüme sahip olmak için tasarlanmıştır. Bu tarz mutfaklar genellikle yüzeyi pürüzsüz ve parlak olan, boyalı ahşap dolapları içerir.

Peki Evime Uygun Olan Hangisidir ?

Mutfak modelleri, mutfak dolaplarının tasarımı, malzemesi, renkleri ve şekilleri gibi özellikleriyle farklılık gösteren tasarım seçenekleridir. İşte bazıları bu şekildedir.

retrokok inspiration 1 788x1024 - İstanbul Mutfak Tadilatı

Mutfağın olmazsa olmazı nedir?

Bir mutfak yeterli depolama alanlarını altın oranda ki dolap kapağı ölçülerliyle mutfağın ferahlık hissiyatını bozmadan insanın gözüne hoş gelecek şekilde kurulmalıdır. Ölü köşe diye adlandırdığımız bölgelerde gerekli olan köşe sistemleriyle (blum sistemleri bir örnektir.) kullanıcıya sunulmalı mutfaktan maksimum verim alınmalıdır. 

 

Ortamalama bir insan ömrünün 8-10 yılını mutfakta geçirir. Bu yüzden bir iç mimarın görevi Buzdolabı – Ocak – Evye üçgenini doğru kurarak yemek yapan kişinin hayatını kolaylaştırmak daha az çalışmasını sağlamaktır.

 

Bizler bütün bunların bütününde size en kullanışlı, en fonksiyonel ve hayallerinizdeki mutfağı kendi atölyemiz ve Kendi bünyemizdeki ustalarımız sayesinde Piyasada ki en uygun fiyata sunuyoruz. Dilerseniz kendiniz ÜCRETSİZ bir şekilde bize danışın ve vizyonumuzu anlayın !

Bizimle Çalışmanın Avantajı Nedir ?

-Bizimle çalışırken Piyasadan herhangi birinden fiyat alın Bizim vereceğimiz Hizmeti Ürün kalitesini ve İşçilik kalitesini bizim fiyatımızda veremezler. Bunun en büyük nedeni; Hızlı iş yapıyoruz, Atölyeden, Tadilata bütün hizmeti kendi bünyemizde ki ustalarla yapıyoruz. 


-Bizler Size bir Panel açıyoruz ve siz bu panel üzerinden Faturalarınızı, Projenizin 3d ve Teknik Çizimlerini, Evinizin Ne aşamada olduğunu ve Mutfağınızın atölyede ne aşamada olduğunu bize dahi sormadan panel üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz !-Size Projesini Çizmediğimiz İçinize sinmeyen Hiç bir İşi yapmıyoruz! Önce evinizin 3d çizimlerle nasıl olacağını görün sonrasında yaptırmaya başlayın. Size ne gösterdiysek birebir aynısını teslim ediyoruz.

massiva tralador - İstanbul Mutfak Tadilatı
koksskap i tra 788x1024 - İstanbul Mutfak Tadilatı

30 Günde Anahtar Teslim!

Proje TADİLATA Başladığı andan itibaren Profesyonel ekibimiz sayesinde iyi bir planlamayla 30 günde anahtar teslim sözü!

3D Proje Görselleri

Evinizin 3D projesinin son halini gördükten sonra tadilata başlayın, isterseniz sadece online danışmanlık alın !

30 Günde Anahtar Teslim!

Proje TADİLATA Başladığı andan itibaren Profesyonel ekibimiz sayesinde iyi bir planlamayla 30 günde anahtar teslim sözü!

3D Proje Görselleri

Evinizin 3D projesinin son halini gördükten sonra tadilata başlayın ya da isterseniz sadece online danışmanlık alın !

Şeffaf Güvenirlik !

PROJENİZİ ONLİNE TAKİP EDİN! Anahtar Teslim Hizmetimizde Sizlere Özel Olarak Tanımlanmış PANELİMİZ Ile Projenizin 3D Çıktıları, Canlı Görselleri, Hazırlık Aşama Adımları Ve Faturalarınızı Görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede evinizi doğru insanlarla ve doğru fiyatlara yapıldığına emin olun.

Fiyatlandırma

Ortaklık anlaşması içinde olduğumuz firmalar ve kendi bünyemizde ki ustalar sayesinde size en uygun fiyatlandırma hazırlıyoruz ve piyasadan %20’ye varan fiyat farkı sağlıyoruz.

Şeffaf Güvenirlik !

PROJENİZİ ONLİNE TAKİP EDİN! Anahtar Teslim Hizmetimizde Sizlere Özel Olarak Tanımlanmış PANELİMİZ Ile Projenizin 3D Çıktıları, Canlı Görselleri, Hazırlık Aşama Adımları Ve Faturalarınızı Görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Ortaklık anlaşması içinde olduğumuz firmalar ve kendi bünyemizde ki ustalar sayesinde size en uygun fiyatlandırma hazırlıyoruz ve piyasadan %20’ye varan fiyat farkı sağlıyoruz.

home design 1 1 682x1024 - İstanbul Mutfak Tadilatı

Küçük Mutfağımı Nasıl Büyük Gösteririm ?

 1. Açık renkler kullanın: Duvarlar, dolaplar ve tezgahlar gibi yüzeylerde açık renkler kullanarak mutfağınızın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

 2. Aydınlatmayı artırın: Mutfağınızı aydınlık tutmak, hacim algısını artırır. Aydınlatma elemanlarını artırabilir, gün ışığından yararlanabilirsiniz.

 3. Minimalizm: Mutfağınızda fazla eşya kullanmamaya özen gösterin. Minimalist bir tarz ile mutfağınızda ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.

 4. Aynalar: Mutfağınızda aynalar kullanarak derinlik algısını artırabilirsiniz. Aynı zamanda aynalar ışığı da yansıtacağından, mutfağınız daha aydınlık görünecektir.

 5. Yerden tasarruf: Mutfağınızda yerden tasarruf edebileceğiniz, pratik dolaplar ve tezgahlar kullanın. Duvara monte edebileceğiniz raflar gibi pratik çözümler de işe yarayabilir.

 6. Cam kapılar: Mutfağınızda cam kapılar kullanarak dolapların içindeki eşyaları göstererek, daha derin bir alan algısı yaratabilirsiniz.

Bu yöntemleri kullanarak küçük mutfağınızı daha geniş ve ferah bir hale getirebilirsiniz.

ev fotografi - İstanbul Mutfak Tadilatı

TADİLAT YAPTIRMALI MIYIM ?

-TADİLAT yapmak, ev sahipleri için oldukça faydalı bir yatırım olabilir. Özellikle, yaşam alanlarının zaman içinde kullanıma bağlı olarak eskimesi, mekanların fonksiyonel gereksinimlerinde değişiklik olması gibi nedenlerle tadilata ihtiyaç duyulabilir.

 

-TADİLATIN en büyük faydalarından biri, ev sahiplerinin yaşam standartlarını yükseltmesidir. Ayrıca, tadilat yapılan evlerin değeri de artar ve daha çekici hale gelir. Bu da ev sahibinin gelecekte evini satmak istediği zaman daha yüksek bir fiyatla satmasına olanak tanır.

 

-TADİLAT sırasında enerji verimliliği arttırılabilir, böylece ev sahipleri enerji faturalarını azaltabilirler. Tüm bu faktörler göz önüne alındığında, tadilat yapmak uzun vadede mantıklı bir yatırım olabilir.

SÜRECİMİZ NASIL İLERLİYOR ?

comments - İstanbul Mutfak Tadilatı
1. Bizi Arayın

Sizler için uygun hizmeti belirleyerek hemen teklif alın! whatsap, mail veya iç mimarlarımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

chat - İstanbul Mutfak Tadilatı
2. Ücretsiz Keşif

Projenizin Ücretsiz Keşfini Gerçekleştirerek sizlere en optimum hayalinizdeki mekanı tasarlıyoruz.

project management - İstanbul Mutfak Tadilatı
3. Projelendirme

Proje büyüklüğüne göre 1 ila 3 hafta arasında projenizi teknik bir şekilde ve 3D Renderlar eşliğinde Sizler için sunum bilgilendirme yapıyoruz.

interior design - İstanbul Mutfak Tadilatı
4. Dekorasyon

Sizin Onayınızla Birlikte 45 Gün İçerisinde sizlere projeninzin teslimini gerçekleştiriyoruz

5. Anahtar Teslim Hızlı Kurulum

Artık taşınabilirsiniz! Yeni iç mekanınız sizin için en ince ayrıntısına kadar tasarlandı!

İletişim

Bizim İle İletişime Geçmek İçin isterseniz bize whatsap hattımızdan ulaşıp veya bizi dahili numara ile arayıp teklif alabilirsiniz, veya daha detaylı bir projeniz var ise bize aşağıdaki formu doldurup ulaşabilirsiniz.

İletişim
Hemen Teklif Al
Whatsapp
Portfolyo
İnstagram