Yüksek Kalite, Uygun Fiyat; Dawn iç mimarlık!

Mutfak modelleri, mutfak dolaplarının tasarımı, malzemesi, renkleri ve şekilleri gibi özellikleriyle farklılık gösteren tasarım seçenekleridir. İşte bazıları bu şekildedir.

info@dawnicmimarlik.com

Bizimle Çalışmanın Avantajı Nedir ?

Aşamalarımız

Şeffaf Güvenirlik !

PROJENİZİ ONLİNE TAKİP EDİN! Anahtar Teslim Hizmetimizde Sizlere Özel Olarak Tanımlanmış PANELİMİZ Ile Projenizin 3D Çıktıları, Canlı Görselleri, Hazırlık Aşama Adımları Ve Faturalarınızı Görüntüleyebilirsiniz. 

Fiyatlandırma

Ortaklık anlaşması içinde olduğumuz firmalar ve kendi bünyemizde ki ustalar sayesinde size en uygun fiyatlandırma hazırlıyoruz ve piyasadan %20’ye varan fiyat farkı sağlıyoruz.

Peki Evime Uygun Olan Hangisidir ?

Mutfak modelleri, mutfak dolaplarının tasarımı, malzemesi, renkleri ve şekilleri gibi özellikleriyle farklılık gösteren tasarım seçenekleridir. İşte bazıları bu şekildedir.

info@dawnicmimarlik.com

İstanbul Mutfak Tadilatı

İstanbul Mutfak tadilatı için özel olarak tasarlanmış iç mimarlık hizmetleri sunan firmamız, modern ve şık mutfak tasarımlarıyla evlerinize değer katıyor. Tecrübeli ekibimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fonksiyonel ve estetik bir mutfak alanı oluşturuyor.

2007.i109 - İstanbul Mutfak Tadilatı

High gloss mutfak modeli

High gloss mutfak modeli

Yüksek parlaklığa sahip ve modern bir görünüme sahip bir mutfak modelidir. PVC kaplama ya da akrilik malzemelerle üretilir.

Membran Mutfak Modelleri

Membran Mutfak Modelleri

Membran, yüksek basınç altında işlenmiş bir malzeme olduğundan, mutfak dolaplarına uygulandığında dayanıklı ve uzun ömürlü bir yüzey oluşturur.

Lake Mutfak Modelleri

Lake Mutfak Modellleri

Lake mutfaklar, modern bir görünüme sahip olmak için tasarlanmıştır. Bu tarz mutfaklar genellikle yüzeyi pürüzsüz ve parlak olan, boyalı ahşap dolapları içerir.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Açık renkler kullanın: Duvarlar, dolaplar ve tezgahlar gibi yüzeylerde açık renkler kullanarak mutfağınızın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.
  2. Aydınlatmayı artırın: Mutfağınızı aydınlık tutmak, hacim algısını artırır. Aydınlatma elemanlarını artırabilir, gün ışığından yararlanabilirsiniz.
  3. Minimalizm: Mutfağınızda fazla eşya kullanmamaya özen gösterin. Minimalist bir tarz ile mutfağınızda ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.
  4. Aynalar: Mutfağınızda aynalar kullanarak derinlik algısını artırabilirsiniz. Aynı zamanda aynalar ışığı da yansıtacağından, mutfağınız daha aydınlık görünecektir.
  5. Yerden tasarruf: Mutfağınızda yerden tasarruf edebileceğiniz, pratik dolaplar ve tezgahlar kullanın. Duvara monte edebileceğiniz raflar gibi pratik çözümler de işe yarayabilir.
  6. Cam kapılar: Mutfağınızda cam kapılar kullanarak dolapların içindeki eşyaları göstererek, daha derin bir alan algısı yaratabilirsiniz.

Bu yöntemleri kullanarak küçük mutfağınızı daha geniş ve ferah bir hale getirebilirsiniz.

-TADİLAT yapmak, ev sahipleri için oldukça faydalı bir yatırım olabilir. Özellikle, yaşam alanlarının zaman içinde kullanıma bağlı olarak eskimesi, mekanların fonksiyonel gereksinimlerinde değişiklik olması gibi nedenlerle tadilata ihtiyaç duyulabilir.

 

-TADİLATIN en büyük faydalarından biri, ev sahiplerinin yaşam standartlarını yükseltmesidir. Ayrıca, tadilat yapılan evlerin değeri de artar ve daha çekici hale gelir. Bu da ev sahibinin gelecekte evini satmak istediği zaman daha yüksek bir fiyatla satmasına olanak tanır.

 

-TADİLAT sırasında enerji verimliliği arttırılabilir, böylece ev sahipleri enerji faturalarını azaltabilirler. Tüm bu faktörler göz önüne alındığında, tadilat yapmak uzun vadede mantıklı bir yatırım olabilir.

comments - İstanbul Mutfak Tadilatı
1. Bizi Arayın

Sizler için uygun hizmeti belirleyerek hemen teklif alın! whatsap, mail veya iç mimarlarımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

chat - İstanbul Mutfak Tadilatı
2. Ücretsiz Keşif

Projenizin Ücretsiz Keşfini Gerçekleştirerek sizlere en optimum hayalinizdeki mekanı tasarlıyoruz.

project management - İstanbul Mutfak Tadilatı
3. Projelendirme

Proje büyüklüğüne göre 1 ila 3 hafta arasında projenizi teknik bir şekilde ve 3D Renderlar eşliğinde Sizler için sunum bilgilendirme yapıyoruz.

interior design - İstanbul Mutfak Tadilatı
4. Dekorasyon

Sizin Onayınızla Birlikte 45 Gün İçerisinde sizlere projeninzin teslimini gerçekleştiriyoruz

5. Anahtar Teslim

Artık taşınabilirsiniz! Yeni iç mekanınız sizin için en ince ayrıntısına kadar tasarlandı!

İletişim

Bizim İle İletişime Geçmek İçin isterseniz bize whatsap hattımızdan ulaşıp veya bizi dahili numara ile arayıp teklif alabilirsiniz, veya daha detaylı bir projeniz var ise bize aşağıdaki formu doldurup ulaşabilirsiniz.

İletişim
Hemen Teklif Al
Whatsapp
Portfolyo
İnstagram